שירות ענן

עם קבלת שירות ענן לעסק שלך תקבל מגוון רב של פעולות ופונקציות עם שרת וירטואלי בענן וענן ממוחשב. תקבל פתרונות להרבה בעיות תקשורת במשרד, ותקבל שמירה בענן של כל פרטי המערכת שנותן בעצמו מגוון של יתרונות ואופציות. עם מערכת חכמה ומתקדמת תקבל שירות תקשורת ועוד שירותים מהכי מתקדמים שנכללים במערכת מתוחכמת ומפותחת. עם ציוד מתקדם והתאמות על כל מכשיר וכל מערכת. 

עם ייצור שרת וירטואלי בענן עם MATRIX תקבל הרבה פתרונות ואופציות שמגיעות עם ענן מחשוב לייצור כל דוח וכל פונקציה עם הנתונים ששמורים בענן ועם התחברות עם כל המכשירים של התקשורת ושמירת כל תקשורת ותיאום מעקבים, עם הפיכת כל תקשורת לשמורה כמו הפיכת פקס למייל ולשמור אותו בענן לקבל דוח פעילות, מעקבים, ניהול לידים ועוד. עם חיבור מרכזיה טלפונית לשירות ענן תקבל מערכות ואופציות מתקדמות כמו מערכת ניוד שיחות לכל יעד או יעדים שלה, או כל תקשורת אחרת, ייצור מעקב אחרי ביצוע התקשורות וקבלתם טיפול. ויצירת דוחות לפי כל המסמכים. וגם תקבל הרבה יתרונות אחרות כמו שירותי גיבוי בענן, ניתוב שיחות מתקדם, תעריף שיחות בחו''ל בתעריף מקומי. עם שירותי גיבוי בענן תקבל גם מערכת עובדת גם כאשר יש נפילה בחשמל והאינטרנט עם הגיבוי והפעלות חירום. 

שירות ענן עם MATRIX נותן מגוון של פתרונות ויתרונות בניהול כל סוגי הנתונים במשרד מכל הסוגים ויצירת כל דוח מדויק. עם מגוון של שירותים שמתאפשרים עם יישום כל פעולה ופונקציה חכמה שקיימת בכל הענפים, ניהול לידים, מעקב פעולות, ניתוב תקשורת ועוד. עם שירות ענן וענן מחשוב תקבל כל תחכום שאתה רוצה על המכשירים שמחוברים לענן או לתקשורת. וכך תקבל עין אחת מלמעלה שמימנת ומנהלת כל נתוני החברה ממקור אחר לייצור סדר נתונים אחיד. וכך תקבל מערכת מתקדמת וחכמה שמנהלת כל האספקטים של תקשורת ברורה וחלקה ויישומים מדויקים ומלאים בתקשורת הזאת. 

 
מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar

Matrix פתרונות טלפוניה לעסק שלך
לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar
 

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

אודותינו

MATRIX הינה מרכזיה ברמת מפעיל (תקן class 4). חברתנו קיימת משנת 2009 ומותקנת בלמעלה מ- 2000 חברות בארץ. המרכזיה נותנת חיוב אחד בעבור כל השירותים לרבות שיחות וקווים. ללא תלות בחברות אחרות וללא מגבלה בכמות המשתמשים.

צור קשר

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
074-886-99-54