שירות מרכזייה בענן

מה עושים בשביל לשמור על כל תקשורת בחברה וכדי לוודאת שבכל תקשורת תקבל המענה שלה או שתגיע ליעד או יעדים שלה? עם MATRIX מרכזית IP בענן תקבל כל פתרונות התקשורת והאינטרנט של החברה. עם שירות מרכזייה בענן תקבל מגוון רב של שירותים שמטרתם לשמור על כל תקשורת שבוצעה בחברה וגם מיונם לכל יעד עם וודאות שתגיע ליעד שלה ותקבל מענה עם מעקב על כל תקשורת,וניצולם בשביל ייצור מעקב וביצוע ניהול לידים ועוד מגוון של שירותים. הפיכת כל סוג תקשורת לשמירה כמו הפיכת פקס למייל כדי לשמור אותו לשימושך ועוד מגוון רב של פתרונות עם המכשירים הכי מתקדמים ומשוכללים שמתואמים לכל שימוש. 

עם שירות מרכזייה בענן תקבל הרבה פתרונות כמו שמירת שיחות וכל סוג תקשורת אחר בענן שמותאם ומיומן לפי ניהול לידים ועוד פקטורים כדי לקבל כל סוג תקשורת זמינה לשימוש ושמורה תמיד. גם תקבל הפיכה של פקס למייל כדי לשמור אותו ומעקב אחרי כל שיחה בשביל וודאות שתגיע ליעד שלה או שתקבל מענה או טיפול. עם שירות מרכזיה בענן תקבל מכשירים הכי מתקדמים לבצע כל פעולה מתקדמת בשיחות והתקשורות עם ניוד, רב שיחות ועוד. וגם תקבל שירות הקלטת שיחות זמין במידה שרוצה להשתמש או עם כל התאמה אחרת גם התאמה לכל קוו בנפרד ועוד הרבה התאמות מתקדמות גם לשירות הקלטת שיחות וכל שאר השירותים.  

עם MATRIX ושירות מרכזייה בענן של כל הקווים, ושירות טלפוניה בענן תקבל כל ההתחברות המותאמת עם כל מערכות התקשורת כמו שירות טלפוניה בענן שמקשר כל התקשורות ביחד וגם מקבל כל סוג של שכלול שנדרש כדי לשמור ולעקוב אחרי כל התקשורות ולחבר בהם וגם חיבור והתאמת הפעילות שקשורות לביצוע אחרי קבלת התקשורת. כל מענה טלפוני או שיחה יוצאת תקבל מגוון רב של אפשרויות לשימוש עם שירות מרכזיה בענן. דרך ייצור קשר אלחוטי בין כל מכשירי התקשורת עם שירות מרכזייה בענן ו IP מותאם למגוון אפשריות, כמו שיחות חו''ל באותו תעריף של שיחות מקומיות ועוד אשפרויות ויתרונות. 
מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar

Matrix פתרונות טלפוניה לעסק שלך
לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar
 

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

אודותינו

MATRIX הינה מרכזיה ברמת מפעיל (תקן class 4). חברתנו קיימת משנת 2009 ומותקנת בלמעלה מ- 2000 חברות בארץ. המרכזיה נותנת חיוב אחד בעבור כל השירותים לרבות שיחות וקווים. ללא תלות בחברות אחרות וללא מגבלה בכמות המשתמשים.

צור קשר

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
074-886-99-54