שירותי אחסון בענן

כדי לפתור כל בעיות התקשורת בחברה ולקבל סדר תקשורת ברור והעברת כל מסר וכל תקשורת ליעד או יעדים שלה ולוודא שכל תקשורת תקבל הטיפול שלה, עם MATRIX שירותי אחסון בענן ושירותי IP לעסקים תקבל כל הפתרונות שאתה צריך ועוד מגוון רב של יתרונות ופונקציות אחרות. ברגע שיש תקשורת ברורה בעסק וכל תקשורת מקבלת טיפול שלם בלי שום נפילות בין הכיסאות תקבל עסק הרבה יותר יעיל ועוד שירות לקוחות מושלם בעזרת שירותי IP לעסק. 

 עם שירותי IP לעסקים ושירותי אחסון בענן תקבל הרבה יתרונות ופונקציות של שימוש כמו שמירת כל שיחה ותקשורת גם העברת פקס למייל כדי לשמור אותו בענן. ביצוע ניוד שיחות ותקשורת לפי סדר וודאות על מתן טיפול לכל תקשורת. עם יצירת מעקב אחרי התקשורת וייצור ניהול לידים ועוד הרבה אופציות. תוכל להקליט כל שיחה שאתה רוצה, ותקבל תעריף שיחות חו''ל באותו תעריף של שיחות מקומיות. עם מכשירים מתקדמים וחכמים שמחוברים כולם ביחד אלחוטית, כדי לבצע כל פעילות ושמירת תקשורת, עם אפשרויות התאמה אישית לכל מכשיר או קבוצת מכשירים ועוד. תקבל כל פונקציה אפשרית עם שימוש באמצעי התקשורת עם שירותי IP לחברות ושירותי אחסון בענן. 

ברגע שיש לך שירותי אחסון בענן עם שירותי IP לחברות עם MATRIX תקבל  חבילה שלמה של מגוון יתרונות ואופציות שתקבלו עם המערכת, כדי לשמור על כל תקשורת ולוודאת שכל תקשורת מקבלת הטיפול שלה עם שמירת מעקב אחרי התקשורות ושירותי ניידות מתוחכם כדי לשמור שכל שיחה תקבל מענה וגם כל תקשורת תקבל טיפול וכל סוג של תקשורת כמו מייל יהיה גם שמור בענן. וכך תקבל היסטוריה שלמה של עבודה שבוצעה ועוד תזכורות קבועות לוודא ממתן שירות והעברת תקשורות. עם מערכת חכמה שמנהלת כל הקווים של המשרד ביחד בשביל תיאום מושלם וגם אופציות ושכלולים חכמים, כמו ניוד שיחות רבי, ניתוב מספרים, הקלטת שיחות, שלוחות מבוזרות ועוד הרבה שירותים ואופציות עם שירותי IP לעסק.

 
מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar

Matrix פתרונות טלפוניה לעסק שלך
לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar
 

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

אודותינו

MATRIX הינה מרכזיה ברמת מפעיל (תקן class 4). חברתנו קיימת משנת 2009 ומותקנת בלמעלה מ- 2000 חברות בארץ. המרכזיה נותנת חיוב אחד בעבור כל השירותים לרבות שיחות וקווים. ללא תלות בחברות אחרות וללא מגבלה בכמות המשתמשים.

צור קשר

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
074-886-99-54