פתרונות ענן לחברות

עם פתרונות ענן לחברות תקבל כל נתוני התקשורת של החברה שמורה במקום אחד וזמינה תמיד לשימוש. עם MATRIX תקבל מגוון גדול של פתרונות כמו שמירה, מיון, שימוש מתקדם, הפיכה כל תקשורת לסוג משומש כמו מפקס למייל וכל שימוש אחר. עם חבילה גדולה של פתרונות ענן לחברה כדי לקבל תקשורת זמינה תמיד ויעילה בחברה, וכך כל בקשה, שיחה או מייל יגיע ליעד שלו או לכל יעד שהוא צריך להגיע אליו עם מערכת מותאמת לשימושך. ועוד מגוון של יתרונות עם פתרונות מחשוב ענן כמו תעריף שיחות חו''ל כמו שיחות מקומיות, שמירת תקשורת וחיבור גם שהחשמל או אינטרנט נופלים כדי לא לפגוע בעבודה ובחברה ועוד מגוון של שירותים עם חבילה שלמה. 

עם פתרונות מחשוב ענן, כל סוג של תקשורת שעוברת בחברה, גם תוך החברה וגם בחוץ תקבל גם ניתוב עם מעגל סגור כדי לוודא שהתקשורת תגיע ליעד או ליעדים שלה, לפי התאמת המערכת. וגם שמירת ועיבוד כל תקשורת בענן כדי לקבל מקור אחד שתמצא כל תקשורת מכל סוג שהתקיימה בחברה שמוינה לפי הפרטים שלה, תקבל גישה לכל שיחה או מייל או פקס שבוצע בחברה וכך שום תקשורת לא תלך לאיבוד או תפל בין הכיסאות עם פתרונות ענן לעסק, עם אופציות מתקדמות כמו תזכורות וניוד לכל תקשורת שלא קבלה מענה ועוד מגוון פתרונות ענן לחברות. 

עם פתרונות ענן לחברות תקבל כל שכלול של מערכת תקשורת מכל הסוגים מחובר לכל הציוד שלך. זה מאוד חשוב כי בעת ביצוע כל תקשורת ומעקב אחריה כך כדי לוודא שהיא תקבל מענה או שתגיע ליעד שלה ועוד אפשריות מתקדמות  עם פתרונות ענן לחברה תקבל מערכת תקשורת הכי מתקדמת ומשוכללת כדי לקבל קווי תקשורת בארגון תמיד זמינים גם במקרי חירום כמו הפסקת חשמל או אינטרנט תמיד יהיה לך השירות שאתה צריך. עם פתרונות ענן לחברות כולל הרבה שכלולים כמו ניוד שיחות, העברת תקשורת ליעדים, שמירת נתונים ותקשורות בענן, מיון תקשורת, תקשורת חו''ל מיוחדת, ניהול לידים, ריבוי שיחות ועוד עם פתרונות ענן לעסק. 
מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar

Matrix פתרונות טלפוניה לעסק שלך
לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar
 

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

אודותינו

MATRIX הינה מרכזיה ברמת מפעיל (תקן class 4). חברתנו קיימת משנת 2009 ומותקנת בלמעלה מ- 2000 חברות בארץ. המרכזיה נותנת חיוב אחד בעבור כל השירותים לרבות שיחות וקווים. ללא תלות בחברות אחרות וללא מגבלה בכמות המשתמשים.

צור קשר

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
074-886-99-54