פתרונות מחשוב לעסקים

מערכות המחשוב מהוות מרכיב מרכזי וחיוני בכל מגוון תחומי החיים וחשיבותן בעולם העסקים הינה רבה. העידן הדיגיטלי והטכנולוגי מציע שלל אפשרויות מתקדמות המייעלות את ניהול העסק ותורמות לצמיחה ולשיפור הביצועים העסקיים. שילוב של מגוון פתרונות מחשוב לעסקים תחת מעטפת אחת, נועד להפיק את המיטב מהכלים והשירותים הדיגיטליים, להצעיד את העסק שלכם קדימה וליצור יתרון מול המתחרים.

התרומה והחשיבות של שירותי מחשוב לעסקים

פתרונות מחשוב לעסקים הינו תחום הכולל את כל האמצעים הטכנולוגיים ומערכות המחשוב והתקשורת החיוניים להתנהלות עסקית וניהולית מיטבית ויעילה. מערכות המחשוב נועדו להעניק ללקוח מענה מהיר לכל צורך ושירות מקצועי המשפר את תדמית החברה ופותח אפשרות להרחיב את קהל לקוחותיה. פתרונות המחשוב לעסקים תורמים לזמינות ולתקשורת פנים וחוץ ארגונית יעילה. שירותי המחשוב הניתנים בידי חברה מקצועית, כוללים: הטמעת שרתים, התקנת מערכות הפעלה ותוכנות ייעודיות, התקנה ותחזוקה של ציוד פיזי, תמיכה טכנית , ייעוץ מקצועי והעברת הדרכות לצוות העובדים.

מה כוללים פתרונות מחשוב לעסקים?

פתרונות מחשוב לעסקים כוללים מגוון שירותים מקצועיים בהתאמה לאופי וצרכי העסק שלכם בהם:
  • שירותי גיבוי למסמכים, מידע ונתונים רגישים. הגיבוי נועד למנוע אובדן מידע חיוני גם במצבים של תקלות וזאת על מנת להבטיח מתן שירות אמין ורציף.
  • שירותי ענן – אחסון ושמירה של מידע ותוכנות החיוניים לפעילות השוטפת של העסק וזאת ללא צורך בהחזקה של ציוד פיזי כבד, מסורבל ויקר.
  • מערכות מרכזיית IP ומרכזיה טלפונית המרכזות את כלל ערוצי התקשורת הנחוצים לעסק במקור אחד ובאופן יעיל. שירותי מרכזייה מתקדמים מספקים אפשרות לתקשורת פנים וחוץ ארגונית מיטבית וזאת בהתאמה לצרכי העסק.
  • מנגנוני ומערכות אבטחת מידע לסיכול איומי סייבר ופריצות למאגרי מידע.
  • ייעוץ וניהול פרויקטים ממוחשבים שנועדו לקידום עסקים בכל סדרי הגודל. ייעוץ מקצועי מספק אפשרות לעסקים קטנים להתמודד מול עסקים גדולים וליצור יתרונות מול המתחרים.
  • מוקד תמיכה טכנית 7/24 לפתירת בעיות ולקבלת מענה מקצועי לכל צורך.
להצעיד את העסק שלכם קדימה בעידן הדיגיטלי
 
חברת MATRIXIP מתמחה במתן מעטפת רחבה ומקיפה של פתרונות מחשוב לעסקים בהתאמה מלאה לצרכי העסק. אנו מספקים שירותי ייעוץ והטמעת מערכות תקשורת ומחשוב עבור עסקים במטרה להצעיד את העסק שלכם קדימה בעולם הדיגיטלי ובסביבה העסקית הדינמית.
מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar

Matrix פתרונות טלפוניה לעסק שלך
לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar
 

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

אודותינו

MATRIX הינה מרכזיה ברמת מפעיל (תקן class 4). חברתנו קיימת משנת 2009 ומותקנת בלמעלה מ- 2000 חברות בארץ. המרכזיה נותנת חיוב אחד בעבור כל השירותים לרבות שיחות וקווים. ללא תלות בחברות אחרות וללא מגבלה בכמות המשתמשים.

צור קשר

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
074-886-99-54