פתרונות טלפוניה

כדי לשמור על סדר תקשורת תמיד וזמין כל הזמן עם כל ציוד התקשורת בחברה טלפונים, פקסים, מיילים ועוד. תקבל פתרונות טלפוניה של MATRIX ותהנה עם פתרונות ip לעסק שדואג על שמירת והשגת כל תקשורת שעוברת מכל סוג ושמירתה בענן חחת שמירה ומיון וסדר לכל סוג התקשורות, גם עם העברת הפקס למייל ושמירתו בענן ועוד מבחר והתאמות של פתרונות טלפוניה וכל פתרונות ip לחברות וכל סוג תקשרות. ברגע שיש כל שיחה שלוקחת חלק בחברה, צריכה להסתיים ביעד סופי או לעבור על שלב שהוא כדי לקבל כל התוצאות מהשיחה הזאת וכל תקשורת אחרת. 

ברגע שיש כל תקשורת שמבוצעת בתוך החברה או עם מקור חיצוני זמינה, כל תקשורת תסומן ותמויין לפי סדר נתונים ותהיה שמורה בענן עם כל סוג תקשורת לפי הקטגוריה שלה. דרך פתרונות טלפוניה עם הכנסת כל השכלולים לאותו פתרונות ip לעסקים תקבל כל שכלול שיש קיים במערכת התקשורת שלך, שמירת שיחות, ניתוב שיחות לפי סוגיהם בתוך מעגל סגור כך שכל תקשורת תגיע לכל יעד שהיא צריכה, הפיכת סוגי תקשורת כדי שיועברו ויושמרו נכון כמו מפקס למייל ואז לענן ועוד מגוון של פתרונות עם פתרונות ip לעסק וכך תשמור על כל שיחה בעסק שלך ושום טיפול או תקשורת לא תיפול בין הכיסאות. 

עם פתרונות טלפוניה של MATRIX תקבל סדר ארגוני עם פתרונות מחשוב ותקשורת מכל הסוגים. ברגע שיש לך השירות, תוכל להקליט, לעקוב, לשמור או לעשות כל שימוש אחר עם התקשורת. אתה תקבל כל הסוגים של התקשורת שאתה רוצה, עם פתרונות ip לחברות תקבל הציוד הטלפוני הכי מתקדם עם כל הפונקציות שלו, מעגל שמירת ויישום בכל תקשורת שמבוצעת. שמירת כל תקשורת בענן. שינוי סוג כל תקשורת כדי שתתאים לשימוש המשותף של החברה, שיחות חו''ל בתעריף שיחות בארץ ועוד וכל זה עם פתרונות ip לעסקים שדואגת לשמירת כל תקשורת וניתובה וכל שימוש אחר. ברגע שכל פקס, שיחה או כל תקשורת אחרת שמורה וזמינה לשימושך תמיד, לא תאבד כל תקשורת בעסק. 
מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar

Matrix פתרונות טלפוניה לעסק שלך
לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar
 

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

אודותינו

MATRIX הינה מרכזיה ברמת מפעיל (תקן class 4). חברתנו קיימת משנת 2009 ומותקנת בלמעלה מ- 2000 חברות בארץ. המרכזיה נותנת חיוב אחד בעבור כל השירותים לרבות שיחות וקווים. ללא תלות בחברות אחרות וללא מגבלה בכמות המשתמשים.

צור קשר

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
074-886-99-54