נתב שיחות דינאמי

חלק חשוב בעבודת והרצת כל עסק זה שמירת תקשורת ברורה, מסודרת, שמורה ומאובטחת וזמינה תמיד. עם הפתרונות של MATRIX עם סדר תקשורתי בחברה, זאת אומרת אתה יכול לקבל כל מבחר של שירות טלפוני שאתה רוצה עם קשר תמיד של כל המערכות של התקשורת עם אותו רכז ואותו מעגל שמירה תקשורת, כל חלק שמתוקשר גם תקשורת בתוך הארגון וגם תקשורת חיצונית מבחוץ ומבפנים לארגון, תהיה שמורה באותו מעגל ותמיד זמינה לך שתוכל לצפות ולראות כל תקשורת מכל הסוגים שהתקיימה. עם הערכה בכך שכל חלק הנמצא במשרד יהיה מחובר על אותו מעגל גם לשמירת תקשורת וגם בשביל וודאות העברת התקשורת.  

עם נתב שיחות לעסק, גם תשמור על מעגל מענה סגור כך שכך תקשורת תסתובב עד שתגיע ליעד בשבילה וגם אם צריך העברת לכל יעד אחר שהיא צריכה להגיע אילו. והתאמה על כל מערכות התקשורת טלפונית, פקסית וכל סוג אחר. עם נתב שיחות דינמי תקבל ניתוב כל שיחה דרך מרכזייה לעסק גם השיחה לא תיפול בין הכיסאות וגם כדי לשמור על כל תקשורת שתסתובב ותגיע לאחד מהיעדים שלה. עם מרכזייה לעסק שומרת על סדר נתונים וכל תקשורת. עם נתב שיחות דינמי אפשר לגשת ולהשיג כל תקשורת שעברה בחברה על ידי כל אחד מוסמך וכך כל תקשורת תגיע לכל יעד שלה גם עם העברת פקסים למיילים ושמירתם בענן וכך תקבל כל סוג תקשורת שמור ומוכן לשימוש תמיד.

עם נתב שיחות דינמי ונתב שיחות לעסק וכל שאר הפתרונות של MATRIX עם שמירת כל סוג תקשורת ומיונה והסדר כל שיחה ותקשורת והעברתה לכל מי שמעוניין בה תקבל כל סוג תקשורת שאמור להגיע לך עם נתב שיחות עסקי. דרך שמירת וכל חבילות שיחות מחול ולחול באותו תעריף של שיחות מקומיות עם נתב שיחות דינמי תקבל חבילה שלמה של הקלטת שיחות לצורך וכל פתרונות מחשוב לעסקים כדי לשמור על סדר נתונים ברור וזמין. עם נתב שיחות עסקי מגיע חבילה שלמה של כל הפתרונות של התקשורת וכל הציוד עם שמירה על תקשורת בכל המצבים וגם במקרים מיוחדים כמו שאין חשמל או אינטרנט כדי לא לפגוע בעסק וכל פתרון אחר. 
מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar

Matrix פתרונות טלפוניה לעסק שלך
לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar
 

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

אודותינו

MATRIX הינה מרכזיה ברמת מפעיל (תקן class 4). חברתנו קיימת משנת 2009 ומותקנת בלמעלה מ- 2000 חברות בארץ. המרכזיה נותנת חיוב אחד בעבור כל השירותים לרבות שיחות וקווים. ללא תלות בחברות אחרות וללא מגבלה בכמות המשתמשים.

צור קשר

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
074-886-99-54