מרכזית פנסוניק

כדי לשמור על כל תקשורת שמגיעה ויוצאת מהמשרד, וכדי לתת טיפול בכל תקשורת מבוצעת בעסק, עם MARTIX לטיפולי תקשורת, תקבל מרכזית IP בענן שמגיעה עם מרכזייה טלפונית לעסקים, תקבל כל פתרונות התקשורת והמעקב אחרי הלידים והטיפולים של כל שלב וכל תקשורת, וכך תקבל וודאות על העברת כל תקשורת בחברה וגם שכל תקשורת תקבל הטיפול שלה. ועוד הרבה יתרונות אחרות שחוסכות לכם הרבה זמן וכסף.  עם MATRIX תקבל כל ציוד התקשורת הכי מתקדם ומשתמשים במרכזית פנסוניק המערכת הכי משוכללת ומותאמת לכל פונקציה שרוצים לבצע בתקשורת.  

עם MATRIX פתרונות תקבל הציוד הכי מתקדם כמו מרכזית פנסוניק שמגיעה עם חבילה שלמה והרבה התאמות. ומגיעה עם שירות טלפוניה בענן עם מרכזייה טלפונית למשרד שכוללת הרבה ציוד מתקדם, עם מערכת שמירת שיחות, מעקב אחרי תקשורות, אפשריות הקלטת שיחות ועוד הרבה אפשרויות עם ציוד טלפוני ותקשורתי משוכלל שמחובר אלחוטי לאותו מרכזית פנסוניק שמותאם להרבה פונקציות כמו העברת פקס למייל לשמירה ויצירת מעקב אחרי כל תקשורת וניודה ליעדים שלה וקבלת טיפול עם יצירת ניהול לידים ניהול שיחות ועוד אופציות עם מרכזייה טלפונית לעסק.

מרכזית פנסוניק היא המערכת הכי מתקדמת בשוק שיוצרת הרבה אופציות והתאמות ויצור תנאים כמו תקשורת בחו''ל באותו תעריפים של תקשורת מיקומי, נתב שיחות, שלוחות מבוזרות ועוד מגוון רב של אופציות. עם מרכזייה טלפונית למשרד תוכל לקבל הרבה תנאים והרבה פונקציות ויתרונות. עם התקנת מרכזייה טלפונית לעסק תקבל הציוד לתקשורת הכי מתקדם וחכם עם הרבה שכלולים והתאמות שמחובר אלחוטי ועובד בהתאמה שנותנת הרבה יתרונות והתאמות למערכות ביחד והתאמה אישית לכל קוו אפשרי. ודרך מרכזייה טלפונית לעסקים שיוצרת מעקב ותיאום אחרי התקשורות ויצור ניהול לידים וכל מעקב אחר. 
מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar

Matrix פתרונות טלפוניה לעסק שלך
לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar
 

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

אודותינו

MATRIX הינה מרכזיה ברמת מפעיל (תקן class 4). חברתנו קיימת משנת 2009 ומותקנת בלמעלה מ- 2000 חברות בארץ. המרכזיה נותנת חיוב אחד בעבור כל השירותים לרבות שיחות וקווים. ללא תלות בחברות אחרות וללא מגבלה בכמות המשתמשים.

צור קשר

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
074-886-99-54