מרכזיה לעסקים קטנים

כדי לקבל מעקב על העסק ושמירת כל תקשורת מצבצעת ולוודא שתקבל טיפול, עם MATRIX תקבל מרכזיה למשרד שמחוברת עם הענן. מרכזיות לעסקים קטנים נותנת לך מעקב אחרי השיחות ויוצאת ניהול לידים לפי התקשורות ושמירת כל תקשורת ופרטים בענן. עם מרכזיות טלפון לעסק תקבל מגוון של שירותים חכמים ומכשירים חכמים שמותאמים להרבה פונקציות ושימושים עם התאמה אישית לכל קוו לבצע כל פעולות מתוחכמות. וכך עם מרכזיה לעסקים קטנים תקבל מעקב אחרי כל פעולה בעסק וכל תקשורת ועוד מגוון פעולות. 

עם מרכזיה לעסקים קטנים תקבל מגוון רב של שירותים ותנאים, עם מכשירים חדשים וחכמים שמחוברים ביחד אלחוטית ונותנים לך לבצע מגוון של פעולות. עם מרכזיה לעסקים קטנים תקבל מעקב אחרי כל שיחה שבוצעה, מעקב וטיפול בכל תקשורת עם ניתובה לכל יעד שלה, ושמירת כל תקשורת כדי לבצע מעקב ולווודאת שכל תקשורת טופלה וביצוע ניהול לידים. עם אופציות של הקלטת שיחות, ניתוב שיחות מתקדם, שלוחות מבוזרות, שירות שיחות לחו''ל בתעריפים של שיחות מקומיות ועוד מגוון רב של פתרונות ואופציות עם מרכזיה למשרד. עם מרכזיות טלפון לעסק תקבל מעקב אחרי כל שיחה עם ביצוע מעקב על טיפול וניוד כל שיחה דרך מערכת חכמה ומתוחכמת שלוקחת כל הנתונים ושומרת אותם ומבצעת בהם הרבה פונקציות כדי לתת לך הרבה חישובים ונתונים מסכמים. 

עם מרכזיה לעסקים קטנים, כל השיחות מכל סוג או כל תקשורת תהיה שמורה במערכת, עם ניהול לידים כדי למצוא הנתונים שאתה צריך על כל תקשורת וכל לקוח או פעולה מוכן תמיד להצגה ומעודכן ברגע. תמצא כל השירות של שמירה על מעקב שיחות, ניתוב שיחות וכל תקשורת ליעד שלה, יבוצע בצורה אוטומטית, וכך לא יהיה מקרה שתקשורת לא מגיעה או שוכחים לתת טיפול ונופלת בין הכיסאות עם מרכזיות לעסקים קטנים. אללה תקבל מערכת שעוקבת ושומרת על על פעולה ומוודא מביצועם והעברתם והתקדמותם בתהליך. וגם עם השימוש בנתונים אללה מקבלים עוד הרבה פונקציות בשביל ניהול לידים עם מערכת מחושבת שנותנת ומתאמת כל פעולה שתבוצע וכל שיחה או תקשורת לעבור. 
מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar

Matrix פתרונות טלפוניה לעסק שלך
לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar
 

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

אודותינו

MATRIX הינה מרכזיה ברמת מפעיל (תקן class 4). חברתנו קיימת משנת 2009 ומותקנת בלמעלה מ- 2000 חברות בארץ. המרכזיה נותנת חיוב אחד בעבור כל השירותים לרבות שיחות וקווים. ללא תלות בחברות אחרות וללא מגבלה בכמות המשתמשים.

צור קשר

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
074-886-99-54