מרכזיה טלפונית למשרד

חלק חשוב כדי לשמור על עבודת זורמת במשרד, טיפול בכל הבקשות והתקשורות ויצירת מעקבים ודוחות מדויקות. וכך יהיה עם הפתרונות של MATRIX עם מרכזיות IP לעסקים קטנים וגדולים ומרכזיה טלפונית למשרד, תקבל גישה אל כל תקשורת שבוצעה או הפרטים שלה, עם הפיכת כל סוג התקשורת לשמורה בענן לבצע מגוון פעולות והפקות מתקדמות, עם הרבה יתרונות גם בניהול שיחות וניודם, שמירת נתונים, הפקת דוחות, הפקת סדרי פעולה וטיפולם. עם מכשירים מתקדמים וציוד חכם שנותן מגוון של אפשרויות ויישומים.

MATRIX מציעה לך הרבה פתרונות עם התקנת מערכת תקשורת שמחוברת עם מרכזיות IP ושמורת כל תקשורת בענן ויצירת מעקב וטיפולים בכל פעולה ותקשורת עד שתטופל. ופקת כל דוח על כל נתוני החברה גם על כל שלב בתקשורת מכל סוג, עם הפיכת פאקס למייל ושמירה בענן לעשות מעקב אחרי כל תקשורת וגם הפקת דוח עליה. עם ציוד ומכשירים מתקדמים שמחוברים ביחד ולמרכזיה אלחוטית כדי לבצע כל תיאום וכל ניוד בשביל מערכת תקשורת זורמת שמסופקת בהרבה פונקציות ואפשריות מתקדמות גם עם המכשירים המתקדמים החכמים וגם עם מרכזיות IP לעסקים קטנים וגדולים ומרכזיה טלפונית למשרד מתקדמת תקבל מגוון רב של פונקציות כמו מערכת הקלטת שיחות, או מערכת ניתוב שיחות בהתאם ליעדים בצורה אוטומטית. העברת תקשורות כמו מייל לכל יעד או יעדים שלו ויצירת מעקב לדוחות פעולה. עם התאמה אישית לכל קוו או מספר קווים לכל הפונקציות, עם אפשריות הפעלת הרבה פונקציות כמו מערכת הקלטת שיחות ועוד. 

עם ייצור מרכזיה טלפונית למשרד תקבל זרימת תקשורת חלקה ומסודרת לכל היעדים עם  מעקב קבוע על סדר הפעולות וביצועם והפקת כל דוח עם הנתונים ששמורות בענן. באמצעות מרכזיה טלפונית למשרד תקבל כל מגוון של אפשריות ניוד טלפונים וביצוע שיחות משותפות והעברת כל תקשורת, ניוד מספרים ועוד. כל המערכת תקבל מנהל חכם שיסדר וידווח על כל פעולה עם מיון וניתוח כל המסמכים והתקשורות. תקבל שירות שיחות מתקדם בעולם, עם תמחור שיחות חו''ל בתעריף מקומי ועוד פונקציות מתקדמות וסוגי תקשורת ויעילות.

 
מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar

Matrix פתרונות טלפוניה לעסק שלך
לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar
 

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

אודותינו

MATRIX הינה מרכזיה ברמת מפעיל (תקן class 4). חברתנו קיימת משנת 2009 ומותקנת בלמעלה מ- 2000 חברות בארץ. המרכזיה נותנת חיוב אחד בעבור כל השירותים לרבות שיחות וקווים. ללא תלות בחברות אחרות וללא מגבלה בכמות המשתמשים.

צור קשר

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
074-886-99-54