מערכת קול סנטר

עם מערכת קול סנטר תקבל מכשירי וציוד תקשורת הכי מתקדמים עם מלא הגדרות והתאמות. עם מערכת קול סנטר עם MATRIX תקבל כל מבחר של שימוש שאתה צריך במערכת עם שכלולים ואפשריות מתקדמות והרבה התאמות אישיות. עם חיבורים אלחוטיים בין כל המכשירים המשוכללים ויצירת הרבה יתרונות, יצירת מערכת לניהול לקוחות ולידים על ידי מערכת תקשורת לעסק שעובדת עם IP בענן. עם מכשירים ומערכות חכמות מתקדמות ביותר תקבל הרבה שימושים ויישומים.

עם התקנת מערכת תקשורת לעסק עם מערכת קול סנטר אצל MATRIX תקבל מגוון רב של פונקציות ומעקבים והסדרים של כל תקשורת החברה עם תקשורת חכמה. העברת פקס למייל ושמירתו בענן עם שמירת כל תקשורת מתרחשת בעסק ויצירת מעקב אחרי הרבה פעילות והנהלת הנתונים של החברה, תקבל מעקבים קבועים עם תזכורות לבצע טיפול בתקשורת, עם מערכת מרכזיה טלפונית שמבצעת ניוד של כל תקשורת גם שיחות ליעד או יעדים שלה, ולוודא מקבלת טיפול. ועוד אופציות חכמות ושירותים, עם אופציה להקלטת שיחות והרבה התאמות לכל המכשירים או התאמה אישית לכל קוו. ועם דוחות ותקשורות שמורות ויצירת מעקבים ודיווחים תקבל עוד תנאים כמו תעריף שיחות חו''ל באותו תעריף מקומי ומערכת לניהול לקוחות ולידים שעובדת עם מעקב אחרי כל הפעולות והתהליך עם תזכורות ותקשורת בין המערכות בשביל טיפול יעיל ומהיר. 

ברגע שהתקנת מערכת קול סנטר תקבל שמירה בענן של כל המסמכים והתקשורות ומיונם במערכת לפי הנהלים והפקת דוחות על מצבי פעולות. עם שימוש במערכת מרכזיה טלפונית תקבל שירות שיחות וניוד אוטומטי לפי הסדרי פעולה ותפקידים, עם ניהול כל תקשורת לפי הנוהלים והפקת כל דוח לגבי הפעילות במערכת עם ניוד מספרים, שלוחות מבוזרות ועוד פונקציות שנותנות זרם תקשורת בעסק ויישום פעולות ושום דבר לא יפול בין הכיסאות ותהנה מתקשורת זורמת וקלה עם גישה לכל נתון וסיכום. 

 
מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar

Matrix פתרונות טלפוניה לעסק שלך
לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar
 

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

אודותינו

MATRIX הינה מרכזיה ברמת מפעיל (תקן class 4). חברתנו קיימת משנת 2009 ומותקנת בלמעלה מ- 2000 חברות בארץ. המרכזיה נותנת חיוב אחד בעבור כל השירותים לרבות שיחות וקווים. ללא תלות בחברות אחרות וללא מגבלה בכמות המשתמשים.

צור קשר

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
074-886-99-54