טלפון ip לעסק


חברות רבות בישראל מתבססות על מרכזיות וירטואליות המספקות מענה יעיל וחסכוני לשיחות הטלפון המתקיימות בחברה. השיחות מתבצעות בתוך החברה ומחוץ לחברה ללקוחות בארץ וללקוחות בחו"ל דרך מערכת המבוססת על שרתים ולא על קווי טלפון. טלפון ip לעסק פועל על רשת האינטרנט וחוסך את הצורך בקווי טלפון יקרים לכל שלוחה במשרד. מלבד קווי הטלפון, המערכת מספקת שירותי תקשורת רבים הנחוצים לכל פעילות של חברה. היתרון המשמעותי של מערכות ip לטלפון נמצא ביכולת לבצע שינוי מהיר בתוך המערכת בהתאם לצרכים של החברה, כגון עדכון ושינוי של שלוחות לעסק ושינוי הגדרות.
 
חברות בינלאומיות הפועלות מישראל נדרשות לבצע שיחות לחו"ל על בסיס יומי. עובדי החברה, אשר עובדים בשעות הערב בגלל הפרשי השעות בין ישראל למדינות אחרות, מבצעים שיחות רבות מהבית על חשבון החברה. מערכת טלפון ip מספקת פתרון יעיל וחסכוני לשיחות לחו"ל המתבצעות מהטלפון הנייד של עובדי החברה. הטלפון האישי של עובדי החברה יכול לשרת אותם גם בשיחות לחו"ל המתבצעות מהבית או בזמן נסיעה וכך למנוע פגיעה בעבודה השוטפת של החברה. 
 
טלפון ip לעסקים לשיחות לחו"ל
 
מבצעים שיחות רבות לחו"ל כחלק מהעבודה שלכם? טלפון ip לעסקים לשיחות לחו"ל חוסך בצורה משמעותית בעלויות השיחה לחו"ל. מכיוון שהמערכת עובדת על גבי תשתית האינטרנט ושרתים הממוקמים בישראל ובחו"ל, התשלום בדרך כלל הוא על המערכת כולה ולא לפי מספר שיחות. חוות השרתים מאפשרות לכל עובד בחברה להשתמש בתשתית תקשורת וירטואלית מקצועית לשיחות עם כל לקוח אשר נמצא במדינה אחרת. 
 
מרכזיות ip פנסוניק
 
אחת ממערכות תקשורת ip הנפוצות שייכת לחברת פנסוניק. מרכזיות ip פנסוניק מאפשרות לכם לנהל מערכת תקשורת יעילה ואחידה לכל העובדים מבלי להיות תלויים במיקום שלהם. ארגונים גדולים אשר שולחים את עובדיהם לפגישות עסקיות בחו"ל, יכולות להשתמש במרכזיות ה-ip של המותג פנסוניק באופן יעיל ומהיר לכל פרוייקט המתבצע בארץ או אצל לקוחות בחו"ל.
 
פתרונות טלפוניה ip לחברות - מאיפה מתחילים?
 
אם החברה שלכם נדרשת לבצע שדרוג של מערכת ה-ip של החברה, מומלץ לכם לפנות לחברת Matrix המספקת פתרונות טלפוניה ip לחברות בכל רחבי הארץ. החברה מציעה שירותי טלפון ip לעסק הכולל תמיכה טכנית מקצועית והתאמת שלוחות על-פי צורך משתנה של העסק.  
 
טלפון ip לעסק של חברת Matrix
 
להזמנה של מערכות הטלפוניה של חברת Matrix, אתם מוזמנים להתקשר כבר עכשיו למספר הטלפון המופיע בתחתית האתר ולהינות משירות מקצועי למרכזיה החדשה שלכם. 

 
מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar

Matrix פתרונות טלפוניה לעסק שלך
לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar
 

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

אודותינו

MATRIX הינה מרכזיה ברמת מפעיל (תקן class 4). חברתנו קיימת משנת 2009 ומותקנת בלמעלה מ- 2000 חברות בארץ. המרכזיה נותנת חיוב אחד בעבור כל השירותים לרבות שיחות וקווים. ללא תלות בחברות אחרות וללא מגבלה בכמות המשתמשים.

צור קשר

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
074-886-99-54