הקלטת שיחות לעסק


מתכננים להקים מחלקת שירות לקוחות לחברה שלכם? מחלקות לשירות הלקוחות בארץ ובעולם מספקות שירות בכמה ערוצי תקשורת שונים כגון שיחות צ'ט, שירות לקוחות במייל ושיחות טלפון. באמצעות ערוצי התקשורת השונים ניתן לנהל מערך שירות לקוחות בצורה אפקטיבית המובילה לפתרון בעיות של לקוחות באופן מהיר ומקצועי. מנהלי מחלקות של שירות לקוחות נדרשים לעקוב אחר הפעילות של הנציגים במחלקה בכדי לבחון את היכולת שלהם בעבודה הטלפונית מול הלקוחות. הדרך הטובה ביותר לעקוב אחר הנציגים באופן שוטף היא דרך הקלטת שיחות לעסק. 
 
איך ניתן להקליט שיחות לעסק? אחת הדרכים היעילות ביותר להקליט שיחות של נציגי שירות או מכירה בעסק היא באמצעות שימוש במרכזיית IP. מרכזיית IP מאפשרת בין היתר הקלטה של שיחות ללא הגבלה של מספר שלוחות ובכך מסייעת למנהלי המחלקות לעקוב אחר השיחות של הנציגים. בדיקת איכות של עבודת הנציגים במחלקת שירות לקוחות או במחלקת מכירות, היא הכרחית לכל חברה על מנת למשוך לקוחות חדשים לחברה ולבצע שימור יעיל של לקוחות קיימים. 
 
הקלטת שיחות לשלוחה עם פרוטוקול SSL
 
כאמור, הקלטת שיחות לשלוחה של נציגי החברה היא פעולה חשובה ונדרשת לכל מחלקת מכירות או שירות לקוחות של חברה. בכדי לשמור את ההקלטות הללו במאגרי המידע של החברה ללא יציאתם לגורמים לא רצויים, יש צורך בשימוש פרוטוקול SSL כשהמערכת נמצאת במצב מקוון. בדומה לפרוטוקול SSL לאתרי אינטרנט, גם פה המערכת צריכה להיות מאובטחת במצב של 'אונליין'.  
 
מערכת הקלטת שיחות למוקד מכירות
 
מלבד מחלקות שירות הלקוחות, גם מחלקות המכירה של כל חברה נמדדות על-פי ההתנהלות של הנציגים בשיחות הטלפון ללקוחות של החברה. לכן, שימוש באמצעי בקרה כמו מערכת הקלטת שיחות למוקד מכירות, הם חיוניים לכל עסק וחברה בכדי לשפר את יכולות המכירה של מוצרי החברה. 
 
מערכת הקלטת שיחות לעסק 
 
הגעתם להחלטה להזמין מערכת הקלטת שיחות לעסק? מצויין! חברת Matrix מציעה לכם להצטרף לשירותי החברה ולהזמין אליכם מרכזיית IP בענן בכדי לאחסן את ההקלטות של הנציגים במחלקות המכירה והשירות במאגר מאובטח. 
 
חברת Matrix מציעה הקלטת שיחות לעסק 
 
להזמנת מערכת מתקדמת להקלטת שיחות לעסק שלכם, השאירו את פרטי העסק או החברה שלכם באתר חברת Matrix ונציג החברה ייצור איתכם קשר לתיאום פגישה. 

 
מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar

Matrix פתרונות טלפוניה לעסק שלך
לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מערכת תקשורת לעסק
Avatar
מערכת מרכזייה טלפונית
Avatar
פתרונות מחשוב לעסקים
Avatar
 

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

אודותינו

MATRIX הינה מרכזיה ברמת מפעיל (תקן class 4). חברתנו קיימת משנת 2009 ומותקנת בלמעלה מ- 2000 חברות בארץ. המרכזיה נותנת חיוב אחד בעבור כל השירותים לרבות שיחות וקווים. ללא תלות בחברות אחרות וללא מגבלה בכמות המשתמשים.

צור קשר

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
074-886-99-54